ESP-16-102
Cosel USA, Inc.
型号:
ESP-16-102
描述:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series ESP
Inductance -
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Single Phase
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 16 A
Voltage - Rated DC 250V