ESR03EZPF1101
Rohm Semiconductor
型号:
ESR03EZPF1101
封装:
0603
描述:
RES SMD 1.1K OHM 1% 1/4W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.1 kOhms
Series ESR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W