ESR03EZPJ8R2
Rohm Semiconductor
型号:
ESR03EZPJ8R2
描述:
RES SMD 8.2 OHM 5% 1/4W 0603
库存 : 26206
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.2 Ohms
Series ESR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W