ESR25JZPF1101
Rohm Semiconductor
型号:
ESR25JZPF1101
封装:
1210
描述:
RES SMD 1.1K OHM 1% 2/3W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.1 kOhms
Series ESR
Power (Watts) 0.667W, 2/3W