首页 / 直流转换器 / ESTW025A0F641-HZ
minImg
ESTW025A0F641-HZ
ABB Power Electronics Inc.
型号:
ESTW025A0F641-HZ
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 83W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 2.25 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series STINGRAY™ ESTW025A0F
Power (Watts) 83 W
Control Features Enable, Active Low
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module
Efficiency 92%