首页 / 断路器 / ESX10-TD-124-DC24V-6/8/10A
minImg
ESX10-TD-124-DC24V-6/8/10A
E-T-A
型号:
ESX10-TD-124-DC24V-6/8/10A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
用户指南
Actuator Type Slide Switch
Approval Agency ATEX, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series ESX10-T
Voltage Rating - DC 32 V