MACOM Technology Solutions
型号:
ETC1.5-4TR
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANSFORMER ON TAPE & REEL,5:1,5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7525
$3.7525
10
$3.0438
$30.438
25
$2.46126
$61.5315
50
$2.30565
$115.2825
100
$2.2021
$220.21
250
$2.137272
$534.318
500
$2.07252
$1036.26
1000
$2.007749
$2007.749
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 5MHz ~ 1GHz |
| Phase Difference | - |
| Package / Case | 6-SMD (5 Leads), Flat Lead |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1.5:1 |
| Return Loss (Min) | 20dB |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 1.09dB |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | ETC1.5 |