ETQ-P4M150KFN
Panasonic Electronic Components
型号:
ETQ-P4M150KFN
描述:
FIXED IND 15UH 4.2A 70.18MOHM SM
库存 : 562
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 6.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 70.18mOhm Max
Series PCC-M0648M-LE
Inductance 15 µH