ETQ-P4M2R2YFN
Panasonic Electronic Components
型号:
ETQ-P4M2R2YFN
描述:
FIXED IND 2.2UH 10.2A 11.44 MOHM
库存 : 1200
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 14.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.44mOhm Max
Series PCC-M0645M
Inductance 2.2 µH