Panasonic Electronic Components
型号:
ETQ-P8M3R3JFA
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 3.3UH 19.6A 3.96 MOHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.002
$3.002
10
$2.77495
$27.7495
25
$2.54372
$63.593
50
$2.1736
$108.68
100
$1.94237
$194.237
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| Current - Saturation (Isat) | 27.6A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 19.6 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.496" L x 0.516" W (12.60mm x 13.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 3.96mOhm Max |
| Series | PCC-M1280MF |
| Inductance | 3.3 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |
| Base Product Number | ETQ-P8 |