ETSA190527U-P51-WP
CUI Inc.
型号:
ETSA190527U-P51-WP
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 100W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, cULus, TUVgs
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.69" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 5.27A
Series ETSA-U (100W)
Power (Watts) 100 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC