Analog Devices Inc.
型号:
EVAL-ADA4622-2ARZ
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR ADA4622-2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.467
$26.467
请发送询价,我们将立即回复。

| Channels per IC | 2 - Dual |
| Output Type | Single-Ended, Rail-to-Rail |
| Current - Supply (Main IC) | 665 µA |
| Slew Rate | 23V/µs |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 30V, ±2.5V ~ 15V |
| Utilized IC / Part | ADA4622-2 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | ADA4622 |