Analog Devices Inc.
型号:
EVAL-ADUM4471EBZ
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR ADUM4471
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$76.228
$76.228
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC Isolated Power Supply |
| Current - Output | 500mA |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 2.5 W |
| Series | iCoupler® |
| Regulator Topology | - |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 5V |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | ADuM4471 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 5V |
| Base Product Number | ADUM4471 |