EVL4986-350W
STMicroelectronics
型号:
EVL4986-350W
描述:
LOW-THD 350W CCM-PFC PRE-REGULAT
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series -
Function Power Factor Correction
Type Power Management
Supplied Contents Board(s)
Note -
Secondary Attributes On-Board Test Points
Mfr STMicroelectronics
Utilized IC / Part L4986
Package Bulk
Embedded No
Product Status Active
Primary Attributes 90VAC ~ 265VAC Input Voltage