TDK-Lambda Americas Inc
型号:
EVS57-5R3
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC CONVERTER 57V 300W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$204.421
$204.421
10
$187.02365
$1870.2365
25
$175.47716
$4386.929
50
$162.56058
$8128.029
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | TDK-Lambda Americas Inc |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 57V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | EVS (300/600W) |
| Current - Output 1 | 5.3 A |
| Power (Watts) | 300W |
| Type | Enclosed |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EVS57 |