EW-06-19-G-S-230
Samtec Inc.
型号:
EW-06-19-G-S-230
描述:
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 6
Color Black
Length - Post (Mating) 0.770" (19.558mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.230" (5.842mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)