EW-12-14-G-D-860
Samtec Inc.
型号:
EW-12-14-G-D-860
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.860" (21.844mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)