EW-15-10-G-D-350
Samtec Inc.
型号:
EW-15-10-G-D-350
描述:
CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.150" (3.810mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)