EW-23-09-T-D-307
Samtec Inc.
型号:
EW-23-09-T-D-307
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 46POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 46
Color Black
Length - Post (Mating) 0.093" (2.362mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.307" (7.798mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)