EW-32-13-T-S-570
Samtec Inc.
型号:
EW-32-13-T-S-570
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 32POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 32
Color Black
Length - Post (Mating) 0.330" (8.382mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.570" (14.478mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)