EW-32-19-S-D-850
Samtec Inc.
型号:
EW-32-19-S-D-850
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 64POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.150" (3.810mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.850" (21.590mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)