EW-36-19-T-S-800
Samtec Inc.
型号:
EW-36-19-T-S-800
描述:
CONN HDR 36POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 36
Color Black
Length - Post (Mating) 0.200" (5.080mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, EW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.800" (20.320mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)