EWK212BJ106MD-T
Taiyo Yuden
型号:
EWK212BJ106MD-T
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 10UF 16V X5R 0508
库存 : 1480
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient X5R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series LWDC™, LW
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 10 µF