EWT50JB200R
Stackpole Electronics Inc
型号:
EWT50JB200R
描述:
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 50W
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 200 Ohms
Series EWT
Power (Watts) 50W