EXB-18V151JX
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-18V151JX
封装:
0502
描述:
RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0502
库存 : 1597
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0502
Series EXB
Power Per Element 31mW