Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-2HV684JV
封装:
1506
批次:
-
描述:
RES ARRAY 8 RES 680K OHM 1506
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.30495
$3.0495
25
$0.23218
$5.8045
50
$0.17252
$8.626
100
$0.12825
$12.825
250
$0.108338
$27.0845
500
$0.092853
$46.4265
1000
$0.070746
$70.746
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Number of Resistors | 8 |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1506 |
| Series | EXB |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Package / Case | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 16 |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Resistance (Ohms) | 680k |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EXB-2HV |
| Resistor-Ratio-Drift | - |