EXB-34V273JV
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-34V273JV
封装:
0606
描述:
RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0606
库存 : 49725
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0606
Series EXB
Power Per Element 62.5mW