EXB-34V363JV
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-34V363JV
描述:
RES ARRAY 2 RES 36K OHM 0606
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series EXB
Power Per Element 62.5mW