EXB-38V114JV
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-38V114JV
描述:
RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB
Power Per Element 62.5mW