EXB-N8V510JX
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-N8V510JX
封装:
0804
描述:
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804
库存 : 55061
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series EXB
Power Per Element 31mW