EXB-Q16P223J
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-Q16P223J
封装:
1506
描述:
RES ARRAY 15 RES 22K OHM 1506
库存 : 36301
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 15
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 1506
Series EXB
Power Per Element 25mW