EXB-V8V682JV
Panasonic Electronic Components
型号:
EXB-V8V682JV
封装:
1206
描述:
RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206
库存 : 46503
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series EXB
Power Per Element 62.5mW