EXC-24CS900U
Panasonic Electronic Components
型号:
EXC-24CS900U
描述:
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
库存 : 77421
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3Ohm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EXC24
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0503 (1308 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA