EXC470MR
TE Connectivity Laird
型号:
EXC470MR
描述:
RF ANT 491MHZ WHIP STR MR CONN
用户指南
Frequency Range 470MHz ~ 512MHz
Applications Bluetooth, Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination MR
Mounting Type Connector Mount
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
Height (Max) 6.700" (170.18mm)
Product Status Obsolete
VSWR 1.5
Series EXC
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 491MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain -
Base Product Number EXC470
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)