EXE821TNX
TE Connectivity Laird
型号:
EXE821TNX
描述:
RF ANT 861MHZ WHIP STR TNX CONN
用户指南
Frequency Range 821MHz ~ 902MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNX
Mounting Type Connector Mount
RF Family/Standard -
Height (Max) 8.000" (203.20mm)
Product Status Obsolete
VSWR 1.5
Series EXE
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 861MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain -
Base Product Number EXE821
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)