Essentra Components
型号:
EXWHC2-500-01
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.28405
$2.8405
25
$0.25042
$6.2605
50
$0.23009
$11.5045
100
$0.22116
$22.116
250
$0.198588
$49.647
500
$0.189563
$94.7815
1000
$0.157966
$157.966
2500
$0.144419
$361.0475
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.157" (4.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | Richco |
| Screw Size | #6 (M4) |
| Type | Clip, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.181" (30.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.394" (10.00mm) |
| Material Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Opening Size | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | EXWHC2 |