EY1E221MP26311U
Chinsan (Elite)
型号:
EY1E221MP26311U
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
库存 : 1940
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 840mOhm @ 120Hz
Series EY
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Mfr Chinsan (Elite)
Capacitance 220 µF
Package Cut Tape (CT)
Impedance 450 mOhms