首页 / 垫,片 / EYG-A121804KV
minImg
EYG-A121804KV
Panasonic Electronic Components
型号:
EYG-A121804KV
描述:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage In-Plane Heat Transfer
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier Polyimide
Material Graphite
Outline 180.00mm x 115.00mm
Thermal Conductivity 1000W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0016" (0.040mm)