Panasonic Electronic Components
型号:
EYG-S0509ZLGK
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 92X46MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.3175
$6.3175
10
$6.1465
$61.465
25
$5.80526
$145.1315
50
$5.46402
$273.201
100
$5.1224
$512.24
250
$4.780932
$1195.233
500
$4.439445
$2219.7225
1000
$4.354068
$4354.068
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | IGBT - Heat Transfer Low Thermal Resistance |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Graphite |
| Outline | 92.00mm x 46.00mm |
| Thermal Conductivity | 400W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0079" (0.200mm) |
| Series | Soft-PGS |
| Type | Graphite-Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | EYG-S0509 |