Panasonic Electronic Components
型号:
EYG-S0714ZLAF
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 136MMX69MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.884
$15.884
10
$14.9967
$149.967
25
$14.1151
$352.8775
50
$13.23274
$661.637
100
$12.35057
$1235.057
250
$11.4684
$2867.1
500
$11.247848
$5623.924
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | IGBT - Heat Transfer Low Thermal Resistance |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Graphite |
| Outline | 136.00mm x 69.00mm |
| Thermal Conductivity | 400W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0079" (0.200mm) |
| Series | Soft-PGS |
| Type | Graphite-Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | EYG-S0714 |