首页 / 垫,片 / EYG-TE0E0A25A
minImg
EYG-TE0E0A25A
Panasonic Electronic Components
型号:
EYG-TE0E0A25A
描述:
THERM PAD 140MMX140MM W/ADH
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Through-Plane Heat Transfer
Shape Square
Thermal Resistivity 2.10°C/W
Digi-Key Storage -
Color Black
Backing, Carrier -
Material Graphite Resin
Outline 140.00mm x 140.00mm
Thermal Conductivity 13W/m-K
Product Status Last Time Buy
Thickness 0.0984" (2.500mm)