Sensata-Crydom
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$55.0525
$55.0525
10
$52.4305
$524.305
50
$50.04619
$2502.3095
100
$48.573595
$4857.3595
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 18 A |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 24 V ~ 280 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | EZ |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 140VAC |
| Base Product Number | EZ240A |