EZ240A18S
Sensata-Crydom
型号:
EZ240A18S
描述:
SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Current 18 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series EZ
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 140VAC