EZE480D18R
Sensata-Crydom
型号:
EZE480D18R
描述:
SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
用户指南
Load Current 18 A
Output Type AC
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 660 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series EZ
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 15 ~ 32VDC