Panasonic Electronic Components
型号:
EZP-E80156MTA
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 15UF 10% 800VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.7445
$10.7445
10
$10.203
$102.03
50
$8.59237
$429.6185
100
$8.055335
$805.5335
500
$7.142404
$3571.202
1000
$6.712786
$6712.786
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Size / Dimension | 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10.5 mOhms |
| Series | EZPE |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EZP-E |