Panasonic Electronic Components
型号:
EZP-Q25126LTA
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 12UF 10% 250VAC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.914
$3.914
10
$3.5245
$35.245
50
$3.05463
$152.7315
100
$2.66304
$266.304
500
$2.193075
$1096.5375
1000
$2.03642
$2036.42
2500
$1.997261
$4993.1525
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.437" (36.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.795" (45.60mm) |
| Size / Dimension | 1.909" L x 0.866" W (48.50mm x 22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EZPQ |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 12 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EZP-Q |