Triad Magnetics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.6235
$9.6235
10
$7.37485
$73.7485
25
$6.24796
$156.199
50
$6.14555
$307.2775
100
$5.83832
$583.832
250
$5.776874
$1444.2185
500
$5.694927
$2847.4635
1000
$5.633462
$5633.462
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 34.93mm |
| Size / Dimension | 60.32mm L x 34.93mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.37 lb (167.83 g) |
| Current - Output (Max) | 680mA |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Single Secondary |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 3.78VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 6.3V |