Triad Magnetics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.1545
$18.1545
10
$16.0189
$160.189
25
$15.485
$387.125
50
$13.88292
$694.146
100
$13.34902
$1334.902
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder Lug |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 69.85mm |
| Size / Dimension | 79.38mm L x 50.80mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 1A, Series 500mA |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Multiple Secondary |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 24VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 24V, Series 48V |