Triad Magnetics
型号:
F-3117X
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 9.6VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.471
$13.471
10
$9.94745
$99.4745
25
$9.18232
$229.558
50
$8.87642
$443.821
100
$8.63151
$863.151
250
$8.509036
$2127.259
500
$8.417209
$4208.6045
1000
$8.264174
$8264.174
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 41.28mm |
| Size / Dimension | 71.42mm L x 38.10mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.75 lb (340.19 g) |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Single Secondary |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 9.6VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 24V |