Triad Magnetics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.816
$8.816
10
$6.8514
$68.514
25
$6.66672
$166.668
50
$5.74066
$287.033
100
$5.481405
$548.1405
250
$5.370312
$1342.578
500
$5.277725
$2638.8625
1000
$5.185138
$5185.138
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 28.58mm |
| Size / Dimension | 34.93mm L x 28.58mm W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.25 lb (113.4 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 100mA, Series 50mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Single Primary |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 1.5VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 15V, Series 30V |