F127T254P20
Chip Quik Inc.
型号:
F127T254P20
描述:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
库存 : 37
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series Proto-Advantage
Number of Positions 20
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Chip Quik Inc.
Material FR4 Epoxy Glass
Package Bulk
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)